عضویت  |  ورود
Skip Navigation Links > خانه > درباره ما > معرفی شرکت و مدیرعامل

شرکت پایاب فرایند از ابتدای سال 1390 تاسیس و از تاریخ 15 شهریور 1390 با ایده تولید رنگ ترافیک آب پایه و پوششهای ضد خزه وارد شهرک علمی وتحقیقاتی گردید. ما به پشتوانه تحقیقاتی که مدیران شرکت در سالهای گذشته در زمینه رزینهای آب پایه مورد مصرف در ساخت رنگهای ترافیک، انجام داده بودند توانستیم از ابتدای ورود به شهرک، تحقیقات هدفمندی را دنبال و به موازات آن تولید رنگ با رزین ساخته شده را پیگیری نمودیم و در نهایت با بررسی نتایج کیفی محصول توسط کمیته فنی شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و بررسی کیفیت کاربردی محصول توسط مراجع ذیربط تاییدیه فنی محصول ارائه گردید. در ادامه فرایند ثبت اختراع محصول فوق انجام گردید.

شرکت پایاب فرایند از زمان تاسیس تحقیقات در زمینه ساخت انواع رزینهای آب پایه مورد مصرف در صنایع مختلف را آغاز نمود. این محصولات همگی در اشل آزمایشگاهی تولید و سپس در پایلوت نیمه صنعتی بزرگ سازی میشد و در نهایت در راکتور بالای یک تن صنعتی سازی میگردید. طی این فرایند همکنون 34 فرمولاسیون مختلف در زمینه رزینهای آب پایه و چسبها با کاربری های مختلف فرموله و آماده بهره برداری صنعتی گردیده است .

قاطعانه میگوییم، شرکت پایاب فرایند در زمینه ساخت کلیه تجهیزات تولید صنعتی رزینهای آب پایه با کمترین هزینه و بالاترین بهره وری در کنار شما ست. این شرکت با استفاده از نصب سیستمهای کنترل پیوسته واکنش بر روی خط تولید ، بهترین و با ثبات ترین کیفیت محصول را برایتان تضمین مینماید. مدیرعامل شرکت آقای مهندس افشین صلابت دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی پلیمر میباشند و از سال 1381 درصنعت رزینهای آب پایه مشغول به تحقیق وتوسعه و تولید صنعتی بوده است.

 
 

 
32338872 031
4065 959 0912
5065 125 0913CopyRight 2011, All Right Reserved By Payab Farayand Pasargad Co.  |  Designed By BSY Co.


www.evonik.com www.henkel.com www.lonza.com www.rhodia.com www.dow.com www.croda.com www.basf.com www.clariant.com www.akzonobel.com