عضویت  |  ورود
Skip Navigation Links > خانه > محصولات
رزين کوپليمروينيل استات 2و3مونومره خود شبکه اي
رزين کوپليمروينيل استات 2و3مونومره خود شبکه اي

 

3-1-4-1رزين کوپليمر وينيل استات  2مونومره خودشبکه اي صنايع موکت تافتينگ ،فرش ماشيني،لوردراپه

کوپليمر 2 مونومره قابل شبکه اي شدن به روش کاملا متفاوت با کوپليمر هاي 2 مونومره معمولي که در آنها از کلوئيدهاي محافظ استفاده شده است توليد مي شوند.يکي از دلايل، حضور عوامل شبکه اي کننده است که بايد بصورت ويژه در واکنش شرکت داده شوند.اين کوپليمر براي کليه مصارف صنعت نساجي که در آن فرايند توليد در حرارت بالا صورت مي گيرد قابل مصرف مي باشد.

3-1-4-2رزين کوپليمر وينيل استات 3مونومره خودشبکه اي پوشش روي چوب ومقاوم درشرايط جوي

کو پليمر 3 مونومره يا توانايي شبکه اي شدن در دماي محيط و داراي مقاومت در شرايط جوي ,نور خورشيد, بارندگي که به عنوان کوتينگ روي سطوح چوبيهايي که در نماي ساختمان به کار ميروند قابل استفاده هستند.فرمولاسيون و روش توليد طي انعقاد قرارداد قابل انتقال هستند.

3-1-4-3رزين کوپليمر وينيل استات  2مونومره خودشبکه اي صنعت نساجي وساختماني پوشش بسيار سخت

اين کوپليمر 2 مونومره باحضور مونومر دوم باTg بالا توليد مي شود. اين محصول بصورت داراي قابليت شبکه اي شدن در حرارت بالا توليد مي شودو داراي خصوصيت فيلم بسيار سخت و قيمت تمام شده پايين است.شرايط توليد محصول بسيار روان و راحت بوده و باحداقل انرژي مصرفي توليد مي گردد

 

3-1-4-4رزين کوپليمر وينيل استات  2مونومره خودشبکه اي صنعت نساجي و چاپ پارچه(چاپ پيگمنت) 

کوپليمر 2 مونومره اي که داراي مونومر هاي عاملي ويژه است و توانايي شبکه اي شدن پر قدرتي ايجاد مينمايد و باقدرت به سطح منسوج مي چسبد. وجود عواملي که مي تواند رنگ سطح پارچه را حفظ کرده و باجلاي بيشتري نمايان سازد. نقطه قدرت اصلي محصول اين است که مقاومت سايش و شستشوي خشک وتر بالايي دارد.

3-1-4-5رزين کوپليمر وينيل استات   خودشبکه اي ،بسيار نرم صنعت نساجي تثبيت تاروپود پارچه 

کوپليمر 2 مونومره با زبردست کاملا منعطف و قابل شبکه اي شدن در دماي بالاي 100 درجه و داراي ويسکوزيته مناسب است و عدم تغيير در رنگ و شفاييت بالا و تثبيت تارو پود پارچه نبافته را تضمين مينمايد.

free prescription discount cards drug store coupon free viagra coupon
     
   
   
 


بيست و ششم مرداد 1394

 
 
 
 

 
32338872 031
4065 959 0912
5065 125 0913CopyRight 2011, All Right Reserved By Payab Farayand Pasargad Co.  |  Designed By BSY Co.


www.evonik.com www.henkel.com www.lonza.com www.rhodia.com www.dow.com www.croda.com www.basf.com www.clariant.com www.akzonobel.com