عضویت  |  ورود
Skip Navigation Links > خانه > محصولات
هموپليمر وينيل استات
هموپليمر وينيل استات

رزين هموپليمر وينيل استات عمومي نرم و سخت صنايع چسب، موکت، پارچه و فرش ماشيني

اين فرمولاسيون يکي از قديمي ترين فرمولاسيونها در صنعت رزينهاي آب پايه است. خصوصيات آن چسبندگي بالا, مقاومت پايين در تماس با آب, مقاومت شستشوي پايين, فيلم سخت و شکننده) قابليت کاهش سختي و افزايش انعطاف پذيري و نرم با استفاده از نرم کننده ها (قدرت پودر پذيري متوسط, قابليت توليد تا درصد هاي جامد حدود 55%-60% و رنج وسيع ويسکوزيته بين 300CP تا 200000 CP اين محصول را يک محصول پر مصرف و با انعطاف براي مصارف مختلف صنعتي نموده است . فرمولاسيون هموپليمر وينيل استات داراي شرايط بهينه توليدي و صنعتي است از جمله تجهيزات مورد نياز با حداقل هزينه تحقيق تا زمان توليد با راندمان بالا و باکمترين مصرف انرژِي براي توليد و دريافت فرمولاسيون و روش توليد نياز به انعقاد قرارداد ميباشد.

 

رزين هموپليمر وينيل استات بسيار نرم، ويسکوزيته بسيار پايين، چسب بين لايه منسوجات (جايگزين لاتکس طبيعي)

تکنولوژي ويژه به کار رفته در اين فرمولاسيون توانسته محصولي با درصد جامد حدود حداقل 50% و ويسکوزيته در حدود 200CP- 300 CP را توليد نمايد. محصول بسيارنرم و چسبنده و نفوذپذير است و جايگزين خوبي براي لاتکسهاي با آمونياک بالا مي باشد براي دريافت فرمولاسيون و روش توليد , نياز به انعقاد قرارداد مي باشد.

 

رزين هموپليمر وينيل استات بسيار نرم چسبنده فرمولاسيون ويژه براي ترمز فرش ماشيني

اين فرمولاسيون کاربردي بالا براي پوششهاي منسوجات نبافته براي تثبيت تار و پود و همچنين ايجاد چسبندگي سطحي دارد . قيمت تمام شده پايين, فرايند توليد استاندارد و باتجهيزات ساخت شرکت پاياب فرايند. محصولي با راندمان توليد بالا و حداقل پرت مواد اوليه با نفوذپذيري مناسب توليد مي نمايد . انتقال فرمولاسيون و روش ساخت نياز به انعقاد قرارداد دارد. در اين فرمولاسيون با تنظيم وزن مولکولي و سايز ذرات بهينه بهترين راندمان عملکرد براي مصارف مذکور حاصل شده است.

 

رزين هموپليمر وينيل استات فرموله شده با نشاسته بصورت آهار موکت و منسوجات و پارچه

فرمولاسيون هموپليمر نشاسته اي داراي قيمت تمام شده بسيار مناسب و کارايي بسيار مورد قبول به خصوص در صنايع نساجي و مصارفي که نياز به زبر دست بالا مي باشد مثل موکت هاي خانگي و کفي کفش ها در اين فرمول حضور نشاسته توانسته خصوصياتي مثل استحکام فيلم مقاومت شکنندگي بالا, ويسکوزيته بالا و ارزاني محصول را تضمين کند. شرکت پاياب فرايند تجهيزات مورد نياز براي ساخت اين محصول را با حداقل هزينه ممکن طراحي  و مي سازد و محصول را در تجهيزات ساخته شده توليد و روش ساخت را طي انعقاد قرارداد انتقال مي دهد. 

information about abortions facts about abortions abortion center
     
   
   
 


بيست و سوم مرداد 1394

 
 
 
 

 
32338872 031
4065 959 0912
5065 125 0913CopyRight 2011, All Right Reserved By Payab Farayand Pasargad Co.  |  Designed By BSY Co.


www.evonik.com www.henkel.com www.lonza.com www.rhodia.com www.dow.com www.croda.com www.basf.com www.clariant.com www.akzonobel.com